Drie leestips van Charis

charisdrietipsDit is de eerste editie van Mijnboek, voor u geschreven door Charis de Chauvigny de Blot werkzaam als coördinator in Bibliotheek Sneek.

glazeneilandNora Roberts – Het glazen eiland
Ik heb net in de zon de laatste woorden gelezen van dit afsluitende deel van de sterren trilogie. Wat jammer dat er weer een queeste voorbij is, het verhaal zindert nog in mij na. Maar wat fijn voor u, u kunt beginnen aan een geweldig geschreven magisch en romantisch avontuur, de voorgaande delen zijn Een ster van vuur en De baai der zuchten.

Nora Roberts is een van mijn favoriete schrijfsters, ze weet personages te scheppen die je raken. Waarbij je wil weten wat er nog meer op hun pad komt. Gelukkig zijn er vele titels van haar vertaald, goed voor jaren leesplezier.

sokkenwolKristel Droog – Mijn knuffels van sokkenwol
Ik lees graag en veel en als ik niet lees maak ik kaarten of ik ga aan de haak. Het zal u niet verbazen dat in mijn boekenkast thuis een aantal meters handwerkboeken staan. Mijn favoriet op dit moment is Mijn knuffels van sokkenwol. Liefhebbers kennen de patronen van My Krissiedolls al langer. Recent zijn een groot aantal van haar mooiste patronen in boekvorm uitgegeven. Paardje Pien, Poesje Mauw en Rocky de wasbeer zijn al uit mijn haakpen gekropen. Aapje Ankie is in wording. De patronen zijn schattig, duidelijk, en wie wil er nu niet zo’n geweldig vriendje cadeau krijgen.  Bevalt het haken goed? In onze bibliotheken zijn vele prachtige boeken te leen. In meerdere bibliotheken van Mar en Fean wordt meegewerkt aan de recordpoging om de grootste gehaakte deken te maken. Kijk in onze agenda voor de eerstvolgende haak maar aan data.

krentzJayne Ann Krentz – De passie
Een wervelende roman met goed getroffen personages, van jong tot oud. Je wordt meegezogen in het verhaal en het is te meeslepend om weg te leggen. De passie heeft me een geweldige zondagmiddag bezorgd. Voor liefhebbers van Nora Roberts en Robynn Carr.
We gaan (hoop ik ) nog veel geweldige middagen tegemoet, Jayne Ann Krentz heeft al meer dan 50 bestsellers geschreven. Ik verheug me op de volgende vertaling.

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s